Universitatea Titu Maiorescu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cursuri ....

2 participanți

In jos

Cursuri .... Empty Cursuri ....

Mesaj  Mallo Mier Oct 08, 2008 5:04 pm

Voi incerca pe cat se poate sa postez toate cursurile pentru fiecare disciplina in parte ....

Nu mi-ar strica putin ajutor ... pentru cei interesati nu ramane decat sa-si creeze un cont ...

Spor la treaba Suspect Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face What a Face
Mallo
Mallo
Admin

Mesaje : 10
Data de înscriere : 08/10/2008
Varsta : 40

https://titu-maiorescu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cursuri .... Empty cursuri

Mesaj  daniela andreea Mar Noi 18, 2008 11:29 am

buna..numele meu este dana..sunt studenta si eu la psihologie dar la ID...titu maiorescu...din pacate nici eu nu pot ajunge f des pe la cursuri si miar placea sa gasesc aici pe cineva care mar putea ajuta in legatura cu cursuri si ce noutati mai sunt pe la facultate...mas bucura sa primesc un raspuns....adresa mea de mail....dberbec@yahoo.de Smile






ote="Mallo"]Voi incerca pe cat se poate sa postez toate cursurile pentru fiecare disciplina in parte ....

Nu mi-ar strica putin ajutor ... pentru cei interesati nu ramane decat sa-si creeze un cont ...

Spor la treaba Suspect Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven What a Face What a Face[/quote]

daniela andreea

Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/11/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum